Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Sitemize Hoşgeldiniz

Sizin için kolayca indirebileceğiniz ve kota sıkıntısı olmadan küçük boyutlu kaliteli filmleri bulup sitemize ekliyoruz.Sizin yapmanız gereken reklamları tıklamak ve filmleri yüklemek.Bu sayede size daha iyi hizmet vereceğiz.Teşekkürler.Konut Kredisi Reklam

Konutkredisi 728x90 Image Banner

Speak reklam

Modanisa Reklam

Enuygun.com Reklam

Mynet Reklam

Loading...

Linksave nasıl kullanılır?

Loading...

1 Ocak 2012 Pazar

Linksave dan nasıl film indirilir

Zanox satış ortaklığı ile kazanmak için aşağıdaki resmi tıklayın
www.zanox.com


Linkli tıkladığımza karşımıza çıkan bu sayafada eğer kod ister isegörmüş olduğumuz kodu yandaki kutucuğa yazıyoruz ve ""Enter"" tuşuna basıyoruz.
Kod istemez ise açılan sayfanın en altına gidiyoruz ve Download yazan kısmı tıklıyoruz aşağıda kullanılan proglamları kullanıyor ise linkleri bulacak ve indirmeye başlayacaktır yok kullanmıyor ise farklı kaydet ile masaüstüne filmimizi kaydediyourz. Resimde görüldüğü gibi sayfanın aşağısında indirme linki çıkmatdadır.not:yukarıda linksave in nasıl kullanılacağına dair görüntülü anlatım vardır buradan da faydalanabilirsiniz.


1-Mipony, Rapidshare, Megaupload, Hotfiles ve diğerleri gibi ücretsiz host siteleri dosyaların indirme otomatikleştirmek için özel olarak tasarlanmış bir ücretsiz indirme yöneticisidir ..
http://www.mipony.net/downloads/Mipony-Installer.exe
2-JDownloader tarayıcınıza daha iyi entegre olması için dilediniz mi? Eh, yakında kendimizi gerçekten harika bir şey bırakmadan çalışıyoruz, ancak bu arada, biz sizin için beklediği 3 tarayıcı uzantıları göstermek istiyoruz! İşte en iyi 3 Google Chrome Uzantıları ve nasıl daha rahat ve daha hızlı bile JDownloader ile indirme yapmak için bunları kullanabilirsiniz!
http://jdownloader.org/download/index
3-Indirme hızını artırmak ve kesilmiş yüklemelere yeniden
FDM aynı anda indirerek daha sonra bölümler halinde bölme dosyaları indirme hızlandırır.Sonucu indirme hızı% 600, hatta daha öncesine kadar artar! Needn `t tesadüfi kesintilerden sonra başından itibaren indirmeye başlayın FDM de böylece kesilmiş yüklemelere yeniden başlayabilir.

http://sourceforge.net/projects/freedownload/files/Free%20Download%20Manager/FDM%203.8.1173/fdminst.exe/downloadHemen ücretsiz kayıt olun ve kazanmaya başlayın!Hiç yorum yok:

Yorum Gönder